Az E.ON Kereskedelmi BI területén üzleti értéket teremtő elemzéseket, elemzési megoldásokat készítünk és az ehhez kapcsolódó BI fejlesztéseket menedzseljük. Célunk, hogy end-to-end BI megoldást adjunk, mely adatalapon sikeresebbé teszi az üzletet.

Senior BI Business Analyst

Feladatok:

  • Feladatod lesz, hogy az üzleti igények alapján kitaláld, milyen analitikus megoldásra van szükség a cél érdekében
  • Te végzed ezeknek a fejlesztéseknek a megvalósítását és működtetését
  • Támogatod mind a házon belüli, illetve az IT-BI fejlesztéseket (pl. CRM rendszerhez adatpiac, OLAP, stb.)
  • Az E.ON üzleti területein az igények feltérképezése, megértése és adatalapú megoldási javaslat készítése
  • Kereskedelmi kampányokhoz, lakossági/üzleti üzleti folyamatokhoz kapcsolódó BI igények koncepcionálása és megvalósítása
  • Analitikus CRM képességek fejlesztése, riportok, dashboardok best-practice-ének kidolgozása
  • CRM és BI projektek támogatása Business Analyst-ként, az üzleti igények specifikációja, tervezése, lefordítása BI igényre, a megvalósíthatóság vizsgálata
  • BI fejlesztési projektek menedzselése, az üzleti igény képviselete
  • Elemzések, riportok készítése

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • SQL programozási nyelv aktív használata
  • Tapasztalat üzleti projektben való részvételben (pl. CRM rendszer, adatpiac)
  • Tapasztalat analitikus CRM területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:

  • Power BI ismeret
  • Tapasztalat üzleti igények BI alapú megvalósításában

Amit kínálunk:

  • Kompetitív, dinamikus szakmai környezet
  • Szakmai tréningek, továbbképzések
  • Rálátás a szektor üzleti kulcstémáira
  • Teljesítmény szerinti éves bónusz
  • Cafeteriacsomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • Magánegészségügyi-biztosítás
  • Kedvezményes áramvételezési lehetőség

Rólunk:

    Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.

    A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest