HEXUM Holding Zrt.

A HEXUM Holding Zrt. az energiaszektorban kiemelten fontos feladatokat ellátó, stratégiai jelentőségű Magyar Szénhidrogén Készletező Szövetség (MSZKSZ) tulajdonában álló Társaság. A HEXUM Holding Zrt. Beszerzési szakterülete cégcsoport szinten koordinálja a csoportos és nagy értékű, egyedi beszerzési folyamatokat. Ha szeretne részt venni a Társaság munkájában és szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő csapathoz, pályázza meg

Senior beszerző pozíciónkat!

Feladatok:

  • A cégcsoport társaságainál felmerülő beszerzési eljárások önálló lebonyolítása, dokumentálása
  • Konkrét beszerzési igények egyeztetése a cégcsoporton belül, javaslattétel a beszerzési eljárás típusára vonatkozóan
  • Kereskedelmi elemzések (pl. árelemzés) készítése, szállítói minősítési rendszer felépítése, monitoringja
  • Szerződésmenedzsment
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, partnerekkel
  • Vezetői riportok készítése
  • Ajánlatértékelési módszertanok, alkalmassági feltételrendszerek kidolgozása
  • Versenyeztetési beszerzési eljárások koordinációja
  • Részvétel szállítói tárgyalásokon, ártárgyalásokon (a beszerzési vezetővel együtt), a cégcsoport érdekeinek képviselete

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági/kereskedelmi végzettség
  • Releváns, beszerzési/kereskedelmi területen szerzett minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • MS Office alkalmazások (különösen Excel) magas szintű ismerete
  • Folyamatok, projektek önálló menedzselése
  • Ónállóan és csapatban egyaránt eredményes munkavégzés
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Kiemelkedő tárgyalás-kommunikációs készség
  • Megbízhatóság
  • Logikus gondolkodás és problémamegoldó képesség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kezdeményezőkészség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás
  • Változatos, kihívást jelentő szakmai feladatok
  • A folyamatos fejlődés lehetősége
  • Jó hangulatú, dinamikus csapatmunka
  • Stabil vállalati háttér
  • Igényes, modern munkahelyi környezet

Munkavégzés helye Budapest XI. kerület (BudaPart Gate Irodaház)

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.