Sourcing Hungary Kft.
Munkatársat keresünk

Senior Beszerzési szakértő (Capex)

pozícióba.
A Sourcing Hungary Kft. 2008 óta Magyarország piacvezető energiahatékonysági és beszerzési szolgáltatója, több mint 4500 vállalat, intézmény számára ért el megtakarításokat.
Küldetésünk, az uniós energiapolitikai célokkal összhangban, hogy mérnöki tevékenységünkkel hozzájárulhassunk a globális felmelegedés elleni küzdelemhez az energiafogyasztás optimalizálásával, valamint beszerzési szolgáltatásainkkal kézzelfogható pénz, idő és energia megtakarításokat érjünk el vállalati és intézményi Ügyfeleinknek.

Főbb feladatok, munkák:

  • Energiahatékonysági területen CAPEX beszerzések
  • Új potenciális kivitelezők feltárása, tárgyalások, előminősítése
  • Stratégiai szállító menedzsment
  • Elektronikus beszerzés, ajánlatkérések lebonyolítása
  • Energiahatékonysági ügyfélprojektek projekt menedzselése
  • Megtérülési kalkulációk, ajánlatkérések, értékelése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel
  • Aktív részvétel a projektvezetésekben, költségelemzésekben
  • Adatbázisok kezelése, statisztikák, elemzések, jelentések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az ideális jelölt számunkra, aki eredményorientált, önálló, proaktív beszerzési projektmenedzsmentben továbbá:

  • Felsőfokú végzettség /műszaki végzettség
    • Beszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat
    • Felelősségteljes munkavégzés
    • Csapatban végzett munkára való képesség
    • Kiváló kommunikációs képesség
    • MS Office felhasználói szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Energiapiac ismerete
  • Idegen nyelv ismerete
  • B2B szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Mérnök
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Madarász Viktor utca 47.

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzokat bruttó bérigény megjelölésével és a motivációs levelet várjuk!