Turbófeltöltő és dupla kuplung, izzítógyertya és hűtőszivattyú, öszkerékmeghajtás és kipufogógáz visszavezetés, indítómotor és generátor – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 68 helyszínen, 30.000 alkalmazottal, 10,5 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner Turbo Systems üzletága kipufogógázzal hajtott turbófeltöltőket fejleszt és gyárt. Olyan turbófeltöltő rendszereket készítünk, melyeknek döntő szerepük van a vezetési élmény és az üzemanyag fogyasztás javításában, valamint a környezetbarát járművek fejlesztésében világszerte. Magyarországon 18 éve vagyunk jelen. Oroszlányi gyárunkban modern és tiszta munkakörnyezetben, kiemelkedő munkabiztonsággal, autonóm munkacsapatainkkal és innovatív munkatársainkkal a világ piacvezető autógyártói számára készítünk kiváló minőségű turbófeltöltőket.

Folyamatosan bővülő csapatunkba az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

Senior Bér és TB ügyintéző

Új munkatársunk feladata lesz:

  • A jelenleg kiszervezett bérszámfejtés saját feladatkörbe integrálásának támogatása
  • Teljeskörű bérszámfejtési, TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Hatóságokkal történő kapcsolattartás, havi bevallások elkészítése
  • Éves zárási feladatok ellátása
  • BorgWarner üzletágak közötti bérköltség átterhelés
  • HR szoftverek alkalmazása, adatnyilvántartások karbantartása
  • Társterületekkel és BorgWarner üzletágakkal való együttműködés
  • HR riportok készítése

Az ideális jelölt:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik
  • Bér- és TB ügyintéző végzettsége és tapasztalata van
  • Legalább 10 éves bérszámfejtési tapasztalattal rendelkezik
  • Naprakész TB és adózási ismeretei vannak
  • MS Office ismeret
  • Aktív angol nyelvtudása van
  • Precízen végzi a munkáját, jól priorizál
  • Strukturált, analitikus gondolkodású
  • Megoldásközpontú
  • Ügyfélorientált látásmóddal rendelkezik

Előny:

  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
  • SiSWork munkaidő nyilvántartó program ismerete

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség, kihívást jelentő feladatok
  • A régióban kiemelkedő fizetés, béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • >10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Oroszlány

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Németh- Galántai Dóra, HR Business partner

BorgWarner Oroszlány Kft.