Senior Backend (C#) fejlesztő [KIT-011215]

Partnerünk az online értékesítés egy markáns szegmensében itthon piacvezető vállalkozás, nemzetközi jelenléttel is bír. Erős fókuszt kapnak a jogosultságkezelő, azonosítási és pénzügyi elszámoló alkalmazások és szintén hangsúlyosak az adatalapú megoldások, amelyhez a világ legfejlettebb AI rendszereit használja a vállalat, valamint smart applikációkkal is segíti a vállalkozás a mindennapokat. A fentiek mellett a hosszútávú és gyakorlatban is hasznosítható blockchain megoldásokat is folyamatosan kutatják, illetve fejlesztik.

  • Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Feladatok:

  • Blockchain és más projektekben való részvétel.
  • kormányzati projekteken való részvétel, ahol egyik sikeres projekt generálhatja a másikat, így nagyon fontos a magas minőségű munkavégzés és a határidők betartása.

Elvárások:

  • minimum 4 év backend fejlesztési tapasztalat C# területen
  • tapasztalat microservice architektúrába illeszthető szolgáltatás implementálásában, distributed architektúra
  • problémamegoldó képesség
  • új technologiák felé nyitottság

Technologiák :

  • cloud technologiában szerzett tapasztalat
  • fejlesztői tapasztalat high-performance és concurrent application implementálásában
  • C#, .NET Core 3.+
  • Postgresql, Mongodb, Elasticsearch
  • Jenkins, Gitlab
  • Kubernetes, Docker
  • Async messaging megoldás használata

Előnyök:

  • Jaeger, Prometheus, Grafana
  • Google Cloud Platform

Amit kínálunk:

  • Nap mint nap fejlesztik algoritmusaikat és a legújabb technológiákkal bővítik a rendszereiket.
  • Lead/Csoportvezetői feladatkör a próbaidő után
  • Céges technológiai háttér: C#, GO, Angular, Azure, Blockchain.
  • Ha szeretnél részt venni munkájukban és összetett, ám mégis felhasználóbarát, gyors, reszponzív oldalak építésében működnél közre akkor náluk a helyed.
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Projekt alapú bónuszrendszer kialakítás alatt
  • Rugalmas a munkaidő, a törzsidő 11.00-től 15.00-ig tart, ezen túl a munkavállaló dönti el, hogyan tölti ki a 8 órát,
  • HO heti több nap, egyéni megbeszélés szerint
  • Innovatív munkaállomások, kényelmes munkakörnyezet
  • Parkolási lehetőség, kerékpártároló a mélygarázs
  • SZÉP kártya vagy Union egészségbiztosítás vagy kultúra kártya
  • Étkezési hozzájárulás - 40%-os engedmény az irodaház éttermében
  • Sportolási lehetőségek - saját kondi szoba, csoportos edzések saját edzővel
  • Szakmai képzések támogatása

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.