Partnercégünk egyedi fejlesztéseken dolgozik hazai és külföldi megrendelői körre. Új projektjükhöz keresnek senior automatizált tesztelő kollégákat.

Senior automatizált tesztelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Automata tesztelési projektekben való részvétel
  • Front-end és XML tesztelési projekteken való munkavégzés
  • Fejlesztő csapattal való szoros együttműködés
  • Teszt esetek és dokumentációk elkészítése
  • UK csapattal való munkavégzés Scrum módszertannak megfelelően

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • .NET (Core), Specflow, Selenium-Webdriver
  • Automatizált tesztelésben szerzett minimum 3-4 év munkatapasztalat
  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
Előnyök:
  • Back-end tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Fejlesztésben, kódolásban szerzett tapasztalat
#spiceupyourcareer

Amit kínálunk:

  • Átlagon felüli juttatási csomag
  • Alvállalkozói státuszra való lehetőség - ez esetben könyvelői támogatás nyújtása
  • Rugalmasság, home office lehetőség
  • Támogató kollégák, családias munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Munkavégzés helye:

Budapest