A ShiwaForce.com Zrt.

Senior Atlassian Developer

(kód: SF2008/JAVAGR)

munkakörbe munkatársat keres

A ShiwaForce.com digitális termékeket és megoldásokat szállító, két évtizedes nagyvállalati ügyféltapasztalattal rendelkező, folyamatosan növekvő 125 fős, agilis magyar cég.

  • Ha stabil, hosszútávú szakmai fejlődést biztosító, barátságos és profi munkahelyet keresel, ahol tisztelik a magánéletedet és az idődet, ha motivál, hogy számít a véleményed, köztünk a helyed!
  • Próbáld ki, fejleszd tovább és mélyítsd el tudásod, használd a legmodernebb technológiákat, vegyél részt velünk nagy rendelkezésre állású, banki és telekommunikációs portálok: pl. OTP, Magyar Telekom fejlesztésében!

Nálunk inspiráló vállalati kultúrában dolgozhatsz saját termékeink és ügyfélspecifikus kisalkalmazások fejlesztésén. Jó, ha tudod, hogy az agilis szemlélet és működés évek óta a mindennapjaink része, amelyet nagyvállalati tréningeken évek óta sikerrel oktatunk.

Feladatok:

  • Atlassian Stack (főként Jira és Confluence) termékek konfigurációja, testreszabása és plugin fejlesztése Java, HTML, CSS, JavaScript, Groovy, REST technológiák használatával.
  • Atlassian termékekkel és plugin fejlesztéssel kapcsolatos terméktámogatás
  • A Jira ScriptRunner bővítményének használata, (Script Fragments, condition/validator/post function workflow script-ek írása), Egyedi integrációk fejlesztése Groovy nyelven
  • a legmodernebb technológiák felkutatása, kipróbálása (CI/CD, AWS, Microservices architektúrák, Atlassain Stack stb.)
  • Junior kollégák mentorálása és betanítása
  • Együttműködés az ügyfelekkel, üzleti elemzőkkel, Product Ownerekkel az üzleti igények kidolgozása során.

Elvárások:

  • legalább 3 év Java, HTML, CSS, JavaScript tapasztalat
  • REST interfészek ismerete, használata
  • Groovy, OOP és SQL ismerete
  • Atlassian Jira és Confluence ismerete
  • verziókezelő rendszerek ismerete (GIT, SVN)
  • rendszerszintű gondolkodás
  • csapatszellem

Előnyt jelent:

  • Atlassian Stack üzemeltetésében és adminisztrációjában szerzett tapasztalat
  • Atlassian Certification megléte vagy ezzel egyenértékű tudás
  • Oktatási / konzultációs tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Azure / Google Cloud / AWS technológiákban szerzett tanúsítvány
  • Ruby/Python nyelv ismerete
  • Fejlesztési tapasztalat a PostgreSQL adatbázisokkal
  • SaFe keretrendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • fokozott biztonságú, több milliós látogatottságú webes megoldások megismerése
  • magas rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében való részvétel
  • korszerű fejlesztési módszertanok: scrum, kanban, lean, agilis eszközök
  • inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok: webes technológiák
  • 1000 kötetes belső szakkönyvtár+Kindle, rendszeresen járatott szakmai folyóiratok
  • versenyképes jövedelem, prémium, cafeteria
  • modern munkakörnyezet, korszerű laptopok, okostelefon
  • nyitott, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör
  • véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség
  • coach biztosítása igény esetén (business & life)
  • távmunka napok lehetősége
  • kiváló megközelíthetőségű iroda a Déli pályaudvarnál metró közvetlen közelében

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva kattintva tudod elküldeni:

A ShiwaForce. com Zrt.-ről

A ShiwaForce. com a nagyvállalati hatékonyság agilis nagyköveteként saját fejlesztésű vállalati szoftver termékekkel, egyedi IT fejlesztési projektekkel, role leasinggel, agilis transzformációs tanácsadással és oktatással segít partnereinek igazi digitális, jövőálló vállalattá válni.

A ShiwaForce. com Zrt. az innovatív online megoldások hazai piacának gyorsan növekvő, 125 fős, startup szellemiségű technológiai vállalata. Online és mobil szolgáltatásokat épít vagy alakít át új felhasználói élményekkel gazdagítva, a folyamatosan változó digitális környezet elvárásainak megfelelően. Hazai és nemzetközi ügyfelei között olyan vezető nagyvállalatok és szervezetek szerepelnek, mint az OTP, Magyar Telekom, T-Systems, 4iG, Telenor, MKB, K&H, Erste, Budapest Bank, vagy a Magyar Nemzeti Bank. Vezető terméke az immár 8. generációs Shiwa tartalomkezelő rendszer, mely a nagyvállalatokat segíti online potenciáljuk növelésében és akár milliós ügyfélbázisuk hatékony elérésében.

A HRBest versenyében a ShiwaForce. com Zrt. elnyerte a “Futureproof Organizations” kategória fődíját és egyedüli magyar vállalatként a Bloomberg Grow Forum is a leginnovatívabb megoldások közé sorolta egy saját fejlesztésű termékét valamint a Deloitte Fast 50 ranglistáján is elismerték eredményeit.