Magyarország piacvezető bér és humánügyviteli szoftverfejlesztő és szolgáltató partnercégünk keres

Senior ASP.NET fullstack fejlesztő

munkatársat.

Feladatok

  • többrétegű, humánügyviteli rendszer felhasználói felületének fejlesztése, üzleti specifikációk és architektúra tervek alapján,
  • önálló tervezési- és fejlesztési feladatok elvégzése,
  • fejlesztői dokumentációk elkészítése, aktualizálása,
  • kommunikáció a kapcsolódó szakterületekkel

Elvárások

  • minimum 3 év szoftverfejlesztői gyakorlat HTML alapú UI fejlesztés terén,
  • ASP.NET MVC (Razor szintaxis) és Angular 1.x technológiák ismerete,
  • CSS, HTML, JavaScript tudás,
  • WCF, Web API ismeretek,
  • rendszerszemlélet, logikus gondolkodás,
  • pontosság, precizitás,
  • csapatjátékos attitűd
  • dokumentációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálnak

  • kiemelt cafetéria juttatások, versenyképes bércsomag
  • modern munkakörnyezet, környezettudatos szemlélet
  • fejlett eszközpark
  • szakmai továbbképzések támogatása
  • lendületes összetartó csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek