Most te is felveheted a Profession.hu ritmusát!

A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egy legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis-és középvállalkozások, valamint start-up cégek.

És, hogy mi tesz minket még egyedibbé? A spontán Közös reggelik, a pöpec bulik, a programokkal teli csapatépítők. Nem meglepő az sem, ha valaki a sokadik szülinapját ünnepli nálunk. Akadnak olyanok, akik már szinte a kezdetektől velünk tartanak, de olyanok is, akik gyakornokból főállású kollégává itt cseperedtek fel. Nap, mint nap azon serénykedünk, hogy aki keres az találjon is. Lesd meg, hogy miként zajlik mindez Profession módra.

Senior ASP.NET fejlesztő

Feladatok:

  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás
  • Adatbázis tervezés és fejlesztés

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai kihívásokkal szembesülhetsz
  • Igényeidhez igazítható, rugalmas munkaidő
  • Nyugodt, túlóramentes légkör
  • Változatos projekteken vehetsz részt
  • Technical debt pay-down
  • Versenyképes fizetés
  • Képzések, szakmai fejlődés támogatása

Elvárások:

  • Legalább 3-5 év tapasztalat C# fejlesztésben
  • ASP.NET MVC ismerete
  • MSSQL
  • WCF
  • LinQ

Előnyt jelent:

  • Tárolt eljárások
  • Gyakorlati és elméleti ismereteid vannak MSSQL alapú üzleti intelligencia megoldásokkal
  • Frontend-es tudás (Pl.: Bootstrap…)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület, Nagyenyed utca 8-14.

Ha szeretnél részese lenni egy nem hétköznapi portál hétköznapjainak, akkor gyorsan kattints a „Jelentkezem” gombra.