Partnercégünk egy 100%-ig magyar tulajdonban lévő kiadó vállalat. Magyarországon a top 4 híroldal között szerepelnek, naponta körülbelül 3-400.000 látogatójuk van. Tevékenységük több részre tagolódik: piacvezető hetilap kiadás, online kiadvány/portfólió ill. hírsite (saját belső fejlesztés alapján), Könyvkiadás, Nyomdai előkészítés, Oktatási Online site, Job board felület. Szakmai csapatukat most egy senior fejlesztő ill. egy architect kollégával szeretnék bővíteni.

Senior ASP.Net fejlesztő/Architect

Feladatok:

  • Részvétel egy 16 fős agilis módszertan szerint dolgozó, munkájára igényes csapat mindennapjaiban, Webes termékek fejlesztésében
  • Net MVC alkalmazások fejlesztése
  • Alkalmazás és működési folyamat / működési környezet tervezés, fejlesztés
  • Fejlesztői dokumentáció készítése
  • Architektúra tervezési feladatok

Elvárások:

  • Legalább 3-5 év gyakorlati ASP.NET C# fejlesztési/architekt tapasztalat
  • Erős JavaScript ismeret és gyakorlat
  • Angolnyelv-tudás (dokumentáció olvasás/megértés szintjén)
  • Analitikus gondolkodás
  • Precizitás
  • Igényes munkavégzés

Előny:

  • Scrum módszertan gyakorlat (fejlesztő vagy architect szerepkörben)
  • MS SQL ismeret
  • NoSQL ismeret (CouchBase, CouchDB, Mongo)
  • Szabad szöveges kereső ismeret (ElasticSearch, Lucene, Solr)
  • TypeScript ismeret
  • Felhő alapú rendszerismeret (AppHarbor, Azure stb.)
  • DevOps terület iránti érdeklődés és/vagy jártasság

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés + céges bónusz
  • Dedikált idő az önfejlesztésre, oktatásra (cég által támogatott szakmai képzések)
  • Plusz juttatások: kulturális- (mozi, színház, koncert) és sportolási lehetőségek támogatása
  • Céges csapatépítő rendezvények (pl. Bornap, Sportnap, Húsvét, Karácsonyi party stb.)
  • Fejlődési lehetőség (szakmai téren-képzések által, illetve a ranglétrán való előrelépés tekintetében)
  • Színvonalas, zöld munkakörnyezet
  • Home office lehetőség
  • Kiváló szakembergárda, tehetséges, munkájára igényes csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, III. Kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva.