Kizárólag külföldre dolgozó reklámügynökség új csapattagját keressük. Ha téged is jellemez a maximalizmus és a szakmád iránti szereteted, nem mellékesen a csapatszellem is megvan benned és szívesen dolgoznál olyan nemzetközi márkákon mint például egy Procter and Gamble vagy Philip Morris International (konkrétan az IQOS márka), akkor örülünk, hogy itt vagy, várjuk jelentkezésed az alábbi pozícióra:

Senior Art Director

A feladatok:

  • Ötleteléseken való részvétel, a kreatív igazgató és a vezető tervező munkájának segítése
  • Arculat tervezés, plakát tervezés, film utómunka művészeti segítése
  • Sajtó hírdetések, küldtéri plakátok tervezése
  • Kiadványok tervezése

Ezekre mindenképp szükséged lesz a pályázáshoz:

  • Adobe termékcsalát professzionális szintű ismerete
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete
  • Hasonló tapasztalat (nemzetközi márkák; külföldi kapcsolatok)
  • Jó kommunikációs készségek, ügyfélközpontúság, konfliktus kezelési készségek

Amiért nagyon szuper ez a pozíció:

  • Családias csapat
  • Rengeteg kapcsolatépítési lehetőség
  • Egy menő iroda a II. kerületben (ha nem a legmenőbb)
  • Szakmai tapasztalatodhoz mért kiemelkedő bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Grafikus, Képszerkesztő
  • Marketing
  • Kommunikáció és PR

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.