CARDNET Zrt.

Magyarország meghatározó elektronikus tranzakció-szolgáltatója, a hazai fesztiválpiac vezető technikai kiszolgálója keres

Senior Angular fejlesztő

kollégát, tranzakciós terület működését támogató rendszer fejlesztésére

Főbb feladatok, munkák:

    • Ügyviteli front-end szolgáltatások tervezése, fejlesztése, tesztelése, dokumentálása
    • Kommunikáció REST szolgáltatásokkal
    • Opcionálisan JavaEE szolgáltatások fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Angular technológiák (AngularJS, Angular 2+)
    • HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, JSON, XML
    • SQL ismeret
    • Opcionálisan JEE
    • angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Linux környezetben szerzett tapasztalat
    • PostgreSQL
    • Richfaces, Primefaces
    • CI és Build tool ismeretek (Maven, Jenkins, stb.)
    • Agilis fejlesztési módszertan ismerete

Amit kínálunk:

    • Szakmai képességek fejlesztése
    • Nagyfokú önállóság, rugalmasság
    • Hosszú távú lehetőség
    • Stabil üzleti háttér

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1135 BUDAPEST, REITTER FERENC utca 46-48.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon,cafeteria

Jelentkezését magyar és/vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzzal, a pozíció megnevezésével, fizetési igény megjelölésével várjuk!