Érdekel az IT szolgáltatási terület? Szeretnél a legújabb módszertanok szerint egyedi alkalmazások üzemeltetésével, támogatásával foglalkozni? Lelkes vagy és szakmai kihívásokra vágysz? Csatlakozz hozzánk!

Senior alkalmazásüzemeltető rendszermérnök

munkatársat keresünk.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Feladataid közé fog tartozni az általunk üzemeltetett, kiemelt szolgáltatások működésének biztosítása, annak fejlesztése elsősorban automatizálási eszközök alkalmazásával, illetve azok készítésével.
  • Részvétel az incidenskezelési, változáskezelési és problémakezelési folyamatokban, projektfeladatokban.

Téged keresünk, ha:

  • Legalább 5 éves üzemeltetői vagy fejlesztői tapasztalattal rendelkezel
  • Jártas vagy legalább egy modern programozási vagy szkript nyelvben: Python, Powershell, C#, stb.
  • Rendelkezel Windows Server infrastruktúra ismeretekkel
  • Van MCSE vagy MCSA minősítésed
  • Ismered a legjobb gyakorlatokat az IT biztonság, teljesítmény menedzsment és rendszer-visszaállítás területekről
  • Tapasztalt vagy az infrastruktúra és szoftver elemek telepítésének és kezelésének automatizálásában (Infrastructure as Code, Continuous Deployment)
  • Jól strukturált gondolkodással, rendszerszemlélettel találod meg a lehetőségeket, megoldásokat
  • Magabiztosan használod az angol nyelvet írásban és szóban is (B2+)

Szuper, ha rendelkezel még

  • AWS, GCP ismeretekkel
  • Rendelkezel az alábbi eszközök ismeretével: Docker, Jenkins, Ansible
  • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettséggel

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

  • Folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • Ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
  • Fejlődési- és karrierlehetőséget
  • Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való budapesti munkavégzést

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest