A GIRO Zrt. a hazai pénzügyi szektor meghatározó szereplőjeként közel három évtizede biztosítja a belföldi pénzforgalom biztonságos lebonyolítását. Társaságunk stratégiai célja, hogy a korábbiaknál is aktívabb szerepet vállaljunk a pénzforgalom fejlesztésében, hatékonyságának növelésében, továbbá a pénzügyi kultúra színvonalának emelésében.

Rendszerfelügyeleti csapatunkba keresünk hosszú távra

Senior alkalmazás rendszeradminisztrátor

munkatársat

Feladatok:

  • Alkalmazások és alkalmazás keretrendszerek felügyelete, telepítések, karbantartások megtervezése, végrehajtása;
  • Fejlesztési projektek üzemeltetői támogatása;
  • Incidenskezelés, problémakezelés és változáskezelés műszaki végrehajtása;
  • Munkaidő túli készenlét ellátása.

Elvárások:

  • Minimum 3 év egybefüggő gyakorlat hasonló pozícióban;
  • Alkalmazás szerver, Java technológia üzemeltetői ismerete;
  • Valamilyen szkript nyelv (Bash, Python, Perl, stb.) készség szintű ismerete;
  • Linux (RHEL) operációs rendszer felhasználói szintű ismerete.
  • Megbízhatóság, stressztűrés, rugalmasság;
  • Analitikus, megoldáscentrikus gondolkodás;
  • Nyitottság új technológiák, módszerek megismerésére;
  • Feladatok, problémák komplex kezelése;
  • Pontos, precíz, önálló és csapatban történő munkavégzés;
  • Feddhetetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány.

Előny:

  • Felsőfokú informatikai végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytat;
  • Angol nyelvismeret, szakmai dokumentációk megértése, alapszintű kommunikációs képesség;
  • Jártasság automatizált konfiguráció és deployment menedzsment eszközök használatában (GitLab, Ansible, Puppet, Docker);
  • Fejlesztői háttér Java technológia terén;
  • Jártasság magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében;
  • ITIL módszertan, jegykezelő rendszer ismerete.

Amit nyújtunk:

  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér;
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok;
  • Fiatalos, dinamikus támogató csapat és kulturált, jó hangulatú színvonalas munkakörnyezet, amelyekre a hatékonyság eszközeiként tekintünk;
  • Tréningeken, konferenciákon való részvétel és modern technológiák megismerésének lehetősége;
  • Jelentős hazai projektekben történő aktív részvétel lehetősége;
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, szakmai jövőkép biztosítása;
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképpel és referenciamegjelöléssel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét (fizetési igény megjelöléssel) a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el. Jelentkezése tárgyában, kérjük tüntesse fel: „Senior alkalmazás rendszeradminisztrátor”.

A pályázat érvényes benyújtása érdekében kérjük, jelentkezéséhez csatolja a hirdetés alján található Toborzás-kiválasztás során alkalmazott adatkezelési tájékoztató és adatkezelési hozzájárulás” dokumentumot, vagy annak tartalmát illessze a pályázatot tartalmazó e-mail szöveges mezőjébe.