KIK VAGYUNK?

A Díjbeszedő Cégcsoport a hazai szolgáltatói szféra egyik legnagyobb integráltan működő vállalatcsoportja, a közüzemi díjak számlázásában és beszedésében. Eredményeinket 70 év távlatában jegyezzük, aminek köszönhetően rendkívül sok szakmai tudás és tapasztalat birtokában végezzük tevékenységünket.
Elemző és adatbányász csoportunkba keressük új kollégánkat:

Senior adatelemző

pozíció betöltésére.

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Felsővezetői döntéstámogatás, dashboardok és riportok fejlesztése
  • Adatvagyon kiaknázása, eseti és rendszeres elemzések készítése
  • Részvétel az elemzéseket kiszolgáló adatpiacok kialakításában
  • Új folyamatelemek kialakítási projektjében való részvétel
  • A követeléskezeléshez kapcsolódó fejlesztési igények felmérése és specifikálása

MIT KÉRÜNK TŐLED?

  • Szakirányú felsőfokú végzettséget (pénzügy/IT)
  • Minimum 2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalatot
  • Magas szintű Microsoft Excel ismeretet, SQL lekérdező nyelv magabiztos ismeretét
  • Precizitást
  • Önálló munkavégzést
  • Rendszerszintű, analitikus gondolkodásmódot
  • Projektszemléletet
  • Büntetlen előéletet

ELŐNNYEL INDULSZ, HA RENDELKEZEL:

  • Követeléskezelés folyamatának ismeretével
  • Oracle környezet, PL\SQL ismerettel
  • Érdeklődéssel BI szoftververek vagy adatelemző megoldások iránt
  • (IBM SPSS Modeler, R vagy Phyton)

MIT KÍNÁLUNK NEKED?

  • Határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Versenyképes munkabért, prémiumot, cafetéria keretet
  • Barátságos, támogató légkört
  • Lendületes csapatot
  • Változatos feladatokat
  • Fejlődési lehetőséget

HOL DOLGOZHATSZ?

    Budapest XI. kerület Vahot u. (Budapest XI. kerületben a Bikás park metró megállótól mindössze néhány lépésnyire.)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület Vahot u.

Releváns tapasztalataidat kiemelő, fizetési igénnyel ellátott, fényképes szakmai önéletrajzodat.

VÁRUNK CSAPATUNKBA!