Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME KANCELLÁRIA HUMÁN ERŐFORRÁS IGAZGATÓSÁG)
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Segédmunkás - udvari munkás (2020/171)

Főbb feladatok, munkák:

    Segédmunkás feladatkör ellátása, munkahelyi vezetője irányítása alatt.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Általános iskolai végzettség
    • Közalkalmazotti jogviszony létesítése esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, melyben igazolni kell, hogy a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20.§ (2) bekezdés a) és d) pontjában meghatározott feltételeknek megfelel, büntetlen előéletű, valamint nem áll foglalkozástól vagy tevékenységtől eltiltás hatálya alatt

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1111 Budapest, Műegyetem rakpart 3.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Önéletrajz
  • Végzettséget tanúsító okirat(ok) másolata
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez
A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
Jelentkezéskor a munkakör megnevezését és a pályázati azonosítót kérjük feltüntetni. Amennyiben a pályázati felhívások szövegében eltérés található, az Egyetem honlapján közzétett pályázati kiírás szövegét kell irányadónak tekinteni.

Elektronikusan a Humánerőforrás Igazgatóság részére a lenti JEKLENTKEZEM gomb megnyomásával.