Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
TERRA-VÁROSKÚT KFT.

Segédmunkás

Hirdetés szövege:

    Környezetvédelmi cég keres csepeli munkahelyre könnyű fizikai munkára segédmunkást.

    Feladatok: válogatás és rakodás

    Előnyt jelent: hulladék kezelésben szerzett ismeret, targonca vezetői jogosítvány, földmunkagép kezelői jogosítvány, B kategóriás jogosítvány.

    Amit kínálunk: stabil cégháttér, hosszú távú munkalehetőség

    Munkarend: H-P 7-15 óráig.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Központi út 67.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Segédmunkás
  • Rövid pozíció név: Segédmunkás
  • Hirdető cég: TERRA-VÁROSKÚT KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Környezetvédelmi cég keres csepeli munkahelyre könnyű fizikai munkára segédmunkást.Feladatok: válogatás és rakodásElőnyt jelent: hulladék kezelésben szerzett ismeret, targonca vezetői jogosítvány, földmunkagép kezelői jogosítvány, B kategóriás jogosítvány.Amit kínálunk: stabil cégháttér, hosszú távú munkalehetőségMunkarend: H-P 7-15 óráig.
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-02