Metrans Konténer Kft.

Segédmunkás

Hirdetés szövege:

    A METRANS csoport több éve Európa egyik piacvezető vállalata az intermodális szállítmányozásban. Saját, korszerű konténerterminálok hálózatával rendelkezik, szolgáltatásaival immár tíz európai országban áll növekvő számú ügyfelei rendelkezésére. A német HHLA cégcsoport magyarországi leányvállalata, a METRANS Konténer Kft.

    Szolgáltatásaink növelésével csapatunkat is bővítjük! Szívesen csatlakozna egy folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalathoz, ahol biztosított a szakmai fejlődés és a remek csapat?

    TEGYE MEG AZ ELSŐ LÉPÉST, JELENTKEZZEN ÖN IS!

    FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    Segíti az üzemeltetési technikus munkáját a rakodógépek és daruk javításában és karbantartásában

    Biztosítja a rendet a telephelyen, fűnyírást, téli karbantartást

    Segít a konténerek vámvizsgálatakor, az áru ki- és felrakásánál a konténerből és konténerbe, illetve más járműveknél

    Biztosítja az irodaépületen belül a rá bízott karbantartási feladatokat (festés, irodabútor áthelyezés/szerelés, stb.)

    AMIT KÍNÁLUNK:

    Nemzetközi, stabil vállalati munkakörnyezet

    Bejelentett, határozatlan időtartamú munkaviszony

    Szakmai továbbképzés lehetősége

    Fiatal, dinamikusan fejlődő, sikeres csapat

    Versenyképes bérezés, juttatás, cafetéria

    Bejárási költségtérítés

    Munkaruha, munkaeszközök biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület, Salak u. 1-39.