Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
MAGMA KFT

Segédmunkás

Hirdetés szövege:

    Betanított munkás/öntő

    Feladatok:

    • öntőgépek zamakkal való ellátása
    • tördelés, engusz leválasztása
    • darabok vizuális ellenőrzése, rossz darabok leválogatása
    • gépek és a terület napi és heti karbantartása
    • tördelődobok, leválogatók, sajerolók tisztántartása, karbantartása
    • a munkahelyi környezet alakítása

    Elvárások:

    • Olyan embert keresünk, aki keményen dolgozó, megbízható, fejlődésre és tanulásra vágyó, segíti munkatársait és a cég érdekét szemelőtt tartva végzi a rá kiszabott munkákat.
    • szükséges tapasztalat: 0 - 1 év öntészetben vagy géplakatos munkában
    • elvárt végzettség: 8 általános
    • foglalkoztatás jellege:teljes munkaidő

    Amit kínálunk:

    • versenyképes bérezés
    • jó munkahelyi légkör
    • minden héten 3 vagy 4 nap szabadnap
    • hosszútávú munkalehetőség
    • megbecsülés és előrejutási lehetőség
    • negyedévenkénti közös program
    • munka után zuhanyzásra lehetőség
    • cég előtt ingyen parkolási lehetőség, csarnokon belül bicikli tárolása

    munkavégzés helye: Csepel Művek

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211, Budapest Déli utca 13.

Havi nettó fizetési keret: 140 000 HUF

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Segédmunkás
  • Rövid pozíció név: Segédmunkás
  • Hirdető cég: MAGMA KFT
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Betanított munkás/öntő Feladatok: öntőgépek zamakkal való ellátása tördelés, engusz leválasztása darabok vizuális ellenőrzése, rossz darabok leválogatása gépek és a terület napi és heti karbantartása tördelődobok, leválogatók, sajerolók tisztántartása, karbantartása a munkahelyi környezet alakítása Elvárások: Olyan embert keresünk, aki keményen dolgozó, megbízható, fejlődésre és tanulásra vágyó, segíti munkatársait és a cég érdekét szemelőtt tartva végzi a rá kiszabott munkákat. szükséges tapasztalat: 0 - 1 év öntészetben vagy géplakatos munkában elvárt végzettség: 8 általános foglalkoztatás jellege:teljes munkaidő Amit kínálunk: versenyképes bérezés jó munkahelyi légkör minden héten 3 vagy 4 nap szabadnap hosszútávú munkalehetőség megbecsülés és előrejutási lehetőség negyedévenkénti közös program munka után zuhanyzásra lehetőség cég előtt ingyen parkolási lehetőség, csarnokon belül bicikli tárolása munkavégzés helye: Csepel Művek
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Fizetés: 140000 HUF
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017.03.12