ALAPVETŐ JOGOK BIZTOSÁNAK HIVATALA

AZ ENSZ ÁLTAL AKKREDITÁLT NEMZETI EMBERI JOGI INTÉZMÉNY

Az alapvető jogok biztosa – közismert nevén az ombudsman – legfőbb feladata, hogy az alapjogok érvényesülésével kapcsolatos visszásságokat kivizsgálja és orvoslásuk érdekében általános vagy egyedi intézkedéseket kezdeményezzen. Helyetteseivel kiemelt figyelemmel kíséri a jövő nemzedékek érdekeinek, valamint a Magyarországon élő nemzetiségek jogainak érvényesülését is.

Az alapvető jogok biztosának feladataival kapcsolatos ügyviteli és szakmai előkészítési teendőit ellátó különleges jogállású szerv, az Alapvető Jogok Biztosának Hivatala határozatlan idejű munkaviszonyba pályázatot hirdet az alábbi, teljes munkaidős állás betöltésére:

segédmunkás

Új munkatársunk főbb feladatai lesznek:

  • épületüzemeltetéshez kapcsolódó segédmunkási feladatok ellátása
  • épület körüli járda, belső udvar, parkoló tisztán tartása, szemét felszedése, felseprése, szükség szerinti locsolása
  • téli időszakban, a hivatali munkaidő alatt a hó kézi eltakarítása, csúszásmentesítés
  • épülethez tartozó kert rendben tarása, lomb és egyéb hulladék összegyűjtése, elszállítása, a kertben levő virágok, bokrok locsolása (szükség szerint)
  • kommunális hulladéktároló gyűjtőkonténerek utcára mozgatása, ürítés után annak tárolási helyére való visszamozgatása, szükség esetén kimosása
  • téli víztelenítés
  • a munkaszobákban lévő növények kezelése, virágcserepek földdel való feltöltése;
  • anyagmozgatási, rakodási feladatok elvégzése (bútormozgatás, iratanyag mozgatás, termek be- és átrendezése stb.)
  • szükség esetén a karbantartók munkájának segítése

A munkakör betöltéséhez tartozó elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet

Előnyt jelent:

Irodaépület üzemeltetési, karbantartási területen szerzett gyakorlat.

Egyéb információ:

A foglalkoztatási jogviszonyra a munka törvénykönyve és a Küt. XVI. fejezetének a rendelkezései az irányadók. Bérezés megegyezés szerint. Egyéb juttatások a belső szabályzatok alapján.

Tájékoztatjuk, hogy pályázatra történő jelentkezésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény 5. § (1) bekezdés a) pontja, valamint az Európai Unió Általános Adatvédelmi Rendelete - GDPR - az európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontjának értelmében - személyes adatait, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék és kezeljék.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

A pályázatok benyújtásának módja:

Pályázatát fényképes szakmai önéletrajzával és bérigényének megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva 2021. február 22-ig várjuk. Kérjük, az e-mail tárgyában tüntesse fel a megpályázott munkakör megnevezését.