PEPPER HOUSE Kft.

Immáron sokadik éve biztosítjuk két budapesti irodaház közétkeztetését ott üzemelő konyháinkkal és büféinkkel. Cégünk folyamatos bővülése miatt új kollégákra van szükségünk. Várjuk jelentkezésedet!

Csatlakozz hozzánk

Séf helyettes

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    Budapesti irodaházban lévő menza jellegű éttermünkbe munkátarsat keresünk, hasonló tapasztalattal rendelkező, önmagára és munkájára igényes szakács kollégát séf helyettesi pozicióba.

    Az állásra való jelentkezéshez e-mailben várjuk fényképes önéletrajzodat, vagy hívásodat a +36309605186-os telefonszámon.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Igényes, precíz munkavégzés, szakmai tapasztalat szükséges!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    1-3 év szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

    Versenyképes jövedelem
    Stabil, megbízható munkahely egy lendületes, fiatalos csapattal
    Fix munkarend-szabad hétvégék és ünnepnapok

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Kassák Lajos utca