InPers Human Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Séf helyettes

Hirdetés szövege:

    Chef helyettest keresünk belvárosi éttermünkbe azonnali kezdéssel!

    Feladatok:

    • Főzési folyamatok felügyelete, konyhai személyzet munkájának irányítása, összehangolása
    • Készletek felmérése, nyersanyagok megrendelése
    • Különleges ételek és összetett fogások elkészítése, ízesítése és főzése
    • Az ételek felszolgálási módjának meghatározása és dekoratív módon történő bemutatása

    Elvárások:

    • Minimum 1-2 éves tapasztalat
    • Szakirányú szakképesítés
    • Kreativitás, új konyhatechnológiák ismerete
    • Saját és mások munkájára való igényesség

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Kellemes, fiatalos munkakörnyezet
    • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

    Ha szeretnél csapatunk tagja lenni, jelentkezz fényképes önéletrajzod csatolásával!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1074 Budapest, Dob utca