Security mérnök

Invitech ICT Services Kft.

1108 Budapest, Kozma u. 2.

Elvárt technológiák
SECURITY FIREWALL WAN
Módszertanok és szoftverek
Ccna Agilis
Ccna Agilis

Hálózatbiztonsági mérnökként szorosan együtt fogsz dolgozni más biztonsági, IT és hálózati mérnökökkel egy barátságos, és támogató nagyvállalati környezetben. A csapat, amelyben dolgozni fogsz, felelős az Ügyfeleink hálózatbiztonsági infrastruktúrájáért, mind on-premise, mind cloud környezetben.

Ezek lesznek a feladataid

  • A hálózatbiztonságra összpontosítva támogatni fogod a tűzfalmegoldások bevezetését változatos környezetben
  • A hálózatbiztonsági infrastruktúra üzemeltetésében és karbantartásában fogsz részt venni
  • Közreműködsz a biztonsági incidensek megoldásában és a riasztásokra való reagálásban
  • Kapcsolatot tartasz az Ügyfelek műszaki szakembereivel és a security pre-sales csapattal

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Releváns felsőoktatási képzés vagy ezzel egyenértékű 1-2 éves munkatapasztalat hálózatbiztonsághoz kapcsolódó területen
  • Információbiztonsági alapelvek ismerete
  • Gyakorlati tapasztalat az IP-hálózatok és általánosságban az IT-infrastruktúra terén
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • Képesség az új megoldásokkal kapcsolatos ismeretek gyors elsajátítására
  • Nyitottság és folyamatos fejlődési motiváció az új technológiák irányába
  • Erős etikai és titoktartási képesség
  • Jó ügyfélkommunikáció

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Hálózatbiztonsági technológiák tervezésében vagy integrálásában szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Szakképesítésed van IT biztonsági szakterületen, pl.: CCNA vizsga, Fortinet NS4 vizsga, Sophos Firewall Engineer vizsga
  • Szakértelemmel rendelkezel a távközlési hálózatok területén
  • Tapasztalatod van SD-WAN környezet kialakításában

Miért válassz minket?

  • Korszerű nagyvállalati technológiai környezet
  • Agilis, szakmailag felkészült, jó hangulatú csapat
  • Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvétel lehetősége
  • Távmunka lehetőség
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások (cafeteria, csoportos élet- és balesetbiztosítás)
  • Vállalati csapatépítő programok
  • Széleskörű dolgozói kedvezmények
  • Angol nyelvi képzési lehetőség
  • Kedvezményes mobilvásárlási lehetőség
  • Belső ajánlási rendszer, magas pénzjutalommal

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Információbiztonság