Ügyfelünk egy banki, nagyvállalati és ipari területekre fókuszáló IT biztonsági vállalat.
Az ő csapatukba keresünk új munkatársat egy Security Consultant személyében, akinek fő feladata belső IT-Secuirty és adatvédelmi folyamatok irányítása, és tanácsadása lesz.

Security Consultant

Feladatok

  • Hálózatbiztonsági tanácsadás, konzultáció
  • Biztonsági követelmények betartatása és folyamatos ellenőrzése.
  • Biztonsági projektek megrendelő oldali támogatása és vagy menedzselése (nem field engineer feladat)
  • Biztonsági igények felülvizsgálata, jóváhagyása (hálózatbiztonsági oldalon)
  • Auditáló rendszerek üzemeltetése
  • Biztonsági területen követelményspecifikációk egyeztetése, elkészítése
  • Futó projektek ellenőrzése biztonsági szempontok alapján (Assurance)
  • GDPR előírások betartatása a projekteken belül (minden projektben, nemcsak biztonsági területen)

Elvárások

  • CISA vagy CISSP minősítés
  • minimum 2 éves releváns munkatapasztalat
  • folyékony angol nyelvismeret
  • eredményorientált gondolkodás
  • talpraesett személyiség

Amit kínálnak

  • előrelépési lehetőség, egyéni karrierút
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • rugalmas munkaidő
  • home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Paks