Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Ideális jelöltjeinket gyárunk GA csapatába várjuk.

Secretary

Főbb feladatok, munkák:

  • a gyárigazgató munkájának támogatása, legfőképpen a naptárkezelésben, levelezésben, vendégek fogadásában és adminisztrációban való támogatása,
  • látogatók fogadása és eligazítása,
  • bejövő hívások és e-mailek fogadása és kezelése,
  • időpont, helyszín, vagy találkozó egyeztetése,
  • iratok, dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása,
  • esetleges rendezvényszervezési feladatok, a látogatók szállásával, utaztatásával kapcsolatos ügyintézés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
  • rugalmas, nyitott személyiség.

Előny:

  • koreai nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • stabil hátterű, nemzetközi cég, modern irodai környezet,
  • együttműködő, barátságos kollektíva,
  • versenyképes fizetés, béren kívüli juttatás,
  • támogatott meleg étkeztetés.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Titkárnő, Titkár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Göd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el ANGOL nyelvű önéletrajzát a “Jelentkezem” gomb megnyomásával.