DMSone Zrt. (DMS ONE ZRT.)

A DMSONE Zrt. a DMSONE rendszerek kelet-európai kizárólagos képviselőjeként dokumentumkezelő megoldásaival hatékonyan járul hozzá ügyfeleinél a workflow javításához, az átlátható számla- és szerződés-nyilvántartáshoz vagy éppen a minőségirányítási rendszer működéséhez. A DMSONE dokumentumkezelő rendszerei megbízható és hatékony megoldást kínálnak, legyen szó közfeladatot ellátó szervről, nagyvállalatról vagy akár néhány fős irodáról.

Pécsi irodánkba keressük azt a kollégát, aki majd segít nekünk abban, hogy a csapat az elvégzendő feladatokra koncentráljon; aki a a csapat önálló munkavégzését edzőként segíti; aki a csapat folyamatos fejlődésének, teljesítmény növelését biztosítja, szerepet játszik az akadályozó tényezők elhárításában.

SCRUM MASTER

Főbb feladatok, munkák:

    • A fejlesztői csapat napi munkájának megszervezése és koordinálása
    • A fejlesztéshez ideális környezet biztosítása, a csapat munkáját gátló akadályok elhárítása
    • Agilis csapatesemények szervezése, koordinálása (daily scrum, sprint planning, stb.)
    • A csapat produktivitásának fejlesztése, célorientáltságának fenntartása.
    • Különböző területek együttműködésének, kommunikációjának fejlesztése, (product owner támogatása)
    • Segítség a csapatok hatékony működésében a folyamatok javításával, motiváló környezet megteremtésével, a belső konfliktusok közvetítésével, a munka akadályainak feltárásával és eltávolításával

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú (informatikai, közgazdász) végzettség
    • Scrum masteri tapasztalat
    • Erős kommunikációs, konfliktuskezelési készség
    • Motivációs képesség
    • Proaktivitás, agilitás, csapatszellem, tolerancia

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Verziókezelő szoftver ismeret
    • Specifikációk szakmai, tartalmi értelmezése

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés.
    • Kihívásokkal teli és felelősségteljes munka.
    • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek.
    • Sportolási lehetőség.
    • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Pécs

Pályázatodat- fényképes, magyar nyelvű önéletrajz , fizetési gény megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.