WHO WE ARE
A Semcon egy termékfejlesztésre szakosodott svéd nemzetközi technológiai cég.
Magyarország a termékinformációs üzletágban bővül dinamikusan, s ennek a területnek a támogatására keressük új részmunkaidős kollégánkat.

Script író – alkalmazásüzemeltető (20 óra)

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő multinacionális környezet
  • Versenyképes juttatási csomag, nyelvtanulási lehetőség, irodai masszázs
  • Rugalmas munkaidő
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Kiváló infrastruktúra, folyamatos és izgalmas fejlesztések
  • Fiatalos és kreatív légkör, összetartó és hatékony csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • Agilis, startupjellegű szemlélet, mégis stabil és biztos hátterű cég
  • Véleményedre nyitott vezetőség, bürokráciamentes munkakörnyezet

Feladatok:

  • Incidens- és problémakezelés, változáskezelés
  • Üzleti folyamatok megismerése, támogatása
  • Automatizálási feladatok elvégzése a gondtalan szerver- és alkalmazásüzemeltetés érdekében
  • Létező scriptek megismerése, karbantartása, igényeknek megfelelő módosítása
  • Fejlesztői, scriptelői támogatás nyújtása a belsős szoftverekhez
  • A Telecommunications részleg termékinformációs kollégáinak támogatása rövid programokkal (script), melyekkel egyes részfeladatok kerülnek automatizálásra.

Elvárások:

  • Középfokú angol nyelvismeret
  • IT infrastruktúrák gyakorlati ismerete
  • Linux alapismeretek
  • Scripting nyelvek ismerete (bash/sh/Python)
  • Git ismeretek

Előny:

  • Linux rendszerüzemeltetési ismeretek
  • Tűzfal- és vírusvédelmi megoldások ismerete
  • Python, PHP ismeretek
  • Konténerizációs ismeretek (LXC, Docker)
  • Active Directory/LDAP ismeretek
  • Web stack komponensek ismerete:
    • Apache/nginx
    • MySQL/PostgreSQL

Munkaidő:

    Részmunkaidő, heti 20 óra

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 11. kerület, Infopark

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.