Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyarország legnagyobb, 20 éves múlttal rendelkező mezőgazdasági gépgyártó vállalata Törökszentmiklóson

SCM BESZÁLLÍTÓ FEJLESZTŐ MÉRNÖK

munkatársat keres.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Beszállítók kezelésében való jártasság,
  • Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás,
  • Folyamatorientált gondolkodásmód,
  • Erős érdekérvényesítés, munkabírás, innovatív szemlélet,
  • Utazási hajlandóság.

Az Ön feladatainak részét képezik:

  • Beszállítók teljesítményének és a fejlesztések megvalósulásának folyamatos nyomon követése, támogatása az operatív beszerzőkkel,
  • Beszállítási koncepciók implementálása a kiválasztott beszállítóknál,
  • Proaktív együttműködés a társosztályokkal (minőségügy, beszerzés),
  • Fókuszbeszállítók (nagy változás, új/kritikus termékek, új projektek, alulteljesítők) támogatása,
  • Logisztikai megállapodások kötése,
  • Logisztikai auditok lebonyolítása,
  • Beszállítók folyamatos látogatása.

Előnyt jelent:

  • Integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete,
  • Gépgyártó vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • LEAN, 6 Sigma jártasság.

Amit kínálunk Önnek:

  • Teljesítményarányos jövedelem,
  • Folyamatos szakmai és nyelvi tréningek belföldön és külföldön,
  • Hosszú távú perspektíva,
  • Magas színvonalú technikai háttér,
  • Nemzetközi munkakörnyezet.

A német családi tulajdonban lévő CLAAS Csoport a világ vezető mezőgazdasági gépgyártó vállalatainak egyike, mely több mint 100 éve foglalkozik mezőgazdasági technológiák fejlesztésével és magas színvonalú gépgyártással.

Közel 700 főnek nyújtunk stabil, megbízható, családias hangulatú munkahelyet.

Fontos számunkra a

  • Tradíció,
  • Minőség,
  • Megbízhatóság,
  • Perspektíva.

    • Hiszünk az

  • Innovációban,
  • Kutatás-fejlesztésben,
  • Nemzetközi felelősségben,
  • Hatékonyságban,
  • Megújulási képességben.

  • CLAAS Hungária Kft.
    5200 Törökszentmiklós,
    Kombájn u. 1.
    Telefon: +36 30 688 2975

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    Állás, munka még: CLAAS HUNGÁRIA Kft.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Scm beszállító fejlesztő mérnök
    • Rövid pozíció név: Mérnök munkatárs
    • Hirdető cég: CLAAS HUNGÁRIA Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
    • Város: Törökszentmiklós
    • Feladatok: Beszállítók teljesítményének és a fejlesztések megvalósulásának folyamatos nyomon követése, támogatása az operatív beszerzőkkel, Beszállítási koncepciók implementálása a kiválasztott beszállítóknál, Proaktív együttműködés a társosztályokkal (minőségügy, beszerzés), Fókuszbeszállítók (nagy változás, új/kritikus termékek, új projektek, alulteljesítők) támogatása, Logisztikai megállapodások kötése, Logisztikai auditok lebonyolítása, Beszállítók folyamatos látogatása.
    • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség, Beszállítók kezelésében való jártasság, Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás, Folyamatorientált gondolkodásmód, Erős érdekérvényesítés, munkabírás, innovatív szemlélet, Utazási hajlandóság.
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2017-10-09