Érdekel az IT szolgáltatási terület? Szeretnél infrastruktúra üzemeltetéssel, támogatással foglalkozni? Lelkes vagy és szakmai kihívásokra kész? Csatlakozz hozzánk!

SCCM üzemeltető

munkatársat keresünk.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Microsoft Windows Server alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása ügyfeleinknél
  • részvétel az incidenskezelési, változáskezelési és problémakezelési folyamatokban, projektfeladatokban

Téged keresünk, ha:

  • van legalább 1 éves Windows Server üzemeltetési tapasztalatod
  • Jártas vagy AD, DHCP, DNS, GPO témakörökben
  • SCCM (System Center Configuration Manager) üzemeltetési tapasztalattal rendelkezel
  • van Központi kliensmanagement ismereted
  • jártas vagy Image készítés, központi operációs rendszer telepítésben
  • Alkalmazás csomagkészítés, terítésben van tapasztalatod
  • MS frissítések SCCM-el való terítésében jártas vagy

Szuper, ha rendelkezel esetleg:

  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • felsőfokú szakirányú műszaki végzettséggel
  • angol nyelvismerettel

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

  • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
  • fejlődési- és karrierlehetőséget
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való budapesti munkavégzést

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Sessler Anita – Toborzási koordinátor
Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
06 1 / 270-7600