Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A CIB Csoport meghatározó anyabanki háttérrel, több mint 35 éves tapasztalattal Magyarország egyik legnagyobb univerzális hitelintézetként kereskedelmi banki és befektetési szolgáltatások teljes körét nyújtja közel 450 ezer ügyfelének, amelyet leányvállalatai termékei, konstrukciói egészítenek ki. Hosszú távon számítunk munkatársainkra, ezért nagy hangsúlyt fektetünk karrierjük gondozására, szakmai tudásuk fejlesztésére. Büszkék vagyunk vállalati kultúránkra, értékeinkre.
A CIB Bank Zrt. Informatika területe, SAP, SAS Támogatás szakterülete

SAP üzemeltető

kollégát keres.

Főbb feladatok

    SAP és kapcsolódó rendszereinek üzemeltetése:
  • A bankban működő SAP rendszerek (SAP, SAP Portál, SRM, MDM, VIM, PI, Solman, BW) üzemeltetési feladatainak ellátása, monitorozása
  • Teljesítmény- és performancia optimalizálás
  • Rendszermásolások (system copy-k) rendszeres végrehajtása
  • SP szintemelések és upgrade-ek előkészítése, felügyelete, koordinálása, végrehajtása
  • Probléma- és incidenskezelés
  • Jogosultságigények kezelése
  • Transzportálás
  • Interfészek felügyelete, kezelése
  • OSS bejelentések kezelése
  • Saprouter karbantartása
  • Szoros együttműködés a SAP Kompetencia Központtal
  • Üzemeltetéshez kapcsolódó dokumentációk elkészítése és aktualizálása, valamint a tevékenységének dokumentálása

  • SAP adatbázisok üzemeltetése:
  • Monitorozás, problémakezelés
  • Javítócsomagok implementálása
  • Mentések, archiválások felügyelete
  • Adatbázis növekedésének és tárhely kihasználtságának felügyelete

Elvárások

  • Windows szerverek ismerete
  • SAP bázis üzemeltetői gyakorlat (minimum 2-5 év)
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Problémamegoldó készség, csapatmunkára való hajlandóság, rugalmasság, felelősségtudat, önállóság, rendszerszintű gondolkodás, jó kommunikációs képesség és proaktivitás

Előnyt jelent

  • MS SQL ismeret
  • SAP modulok alapismerete
  • Banki környezetben szerzett gyakorlat
  • SAP archiválási tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen csatlakozna a CIB Bank Zrt. csapatához, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: CIB Bank Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: SAP üzemeltető
  • Rövid pozíció név: Sap tanácsadó
  • Hirdető cég: CIB Bank Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: SAP és kapcsolódó rendszereinek üzemeltetése: A bankban működő SAP rendszerek (SAP, SAP Portál, SRM, MDM, VIM, PI, Solman, BW) üzemeltetési feladatainak ellátása, monitorozása Teljesítmény- és performancia optimalizálás Rendszermásolások (system copy-k) rendszeres végrehajtása SP szintemelések és upgrade-ek előkészítése, felügyelete, koordinálása, végrehajtása Probléma- és incidenskezelés Jogosultságigények kezelése Transzportálás Interfészek felügyelete, kezelése OSS bejelentések kezelése Saprouter karbantartása Szoros együttműködés a SAP Kompetencia Központtal Üzemeltetéshez kapcsolódó dokumentációk elkészítése és aktualizálása, valamint a tevékenységének dokumentálása SAP adatbázisok üzemeltetése: Monitorozás, problémakezelés Teljesítmény- és performancia optimalizálás Javítócsomagok implementálása Mentések, archiválások felügyelete Adatbázis növekedésének és tárhely kihasználtságának felügyelete
  • Elvárások: Windows szerverek ismerete SAP bázis üzemeltetői gyakorlat (minimum 2-5 év) Felsőfokú informatikai végzettség Középfokú angol nyelvtudás Problémamegoldó készség, csapatmunkára való hajlandóság, rugalmasság, felelősségtudat, önállóság, rendszerszintű gondolkodás, jó kommunikációs képesség és proaktivitás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-18