A BHS Trans Kft. immáron 10 éve áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégünk jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, országszerte számos telephellyel. Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatunkba keressük új kollégánkat Budapest határában fekvő irodánkba az alábbi pozícióra:

SAP Üzemeltetési szakértő

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég
  • Változatos feladatok, szakmai kihívások
  • Barátságos, fiatalos, összetartó csapat
  • Modern, igényes munkakörnyezet és munkaeszközök

Főbb feladatok:

  • End-to-end SAP implementáció logisztikai környezetben (külső fejlesztő bevonásával)
  • Folyamatos kapcsolattartás a Társaság funkcionális területeivel, igény feltérképezése, fejlesztési javaslatok elkészítése, majd az implementációs folyamatok levezetése főként SAP SD, MM és WM modulban (külső fejlesztő bevonásával)
  • Go- live support, esetenként a post-implementációs folyamatok támogatása
  • Tesztelési folyamatokban való aktív részvétel
  • Meglevő fejlesztések elemzése, optimalizálása
  • Kollégák, Key Userek oktatása
  • Kapcsolattartás, projekt koordináció
  • Tesztelés és tesztelések támogatás
  • Éles indulás és migrációs feladatok támogatása

Az állás betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú végzettség
  • Több éves gyakorlati tapasztalat logisztikai folyamatok tervezésében, üzemeltetésében
  • SAP SD, MM, WM magas szintű ismerete
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság és önálló munkavégzési képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Projektvezetői gyakorlat
  • Implementációs projektekben szerzett tapasztalat
  • Logisztikai vállalatnál szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

A fényképes önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció megjelölésével, és bruttó bérigény feltüntetésével várjuk a „Jelentkezem” gombra kattintva.