68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

VESZPRÉMI KÖZPONTUNKBA

SAP üzemeltetési osztályvezető

KOLLÉGÁT KERESÜNK.

Rövid leírás:

    Olyan szakembert keresünk, aki átfogó ismeretekkel rendelkezik az SAP R/3 vállalatirányítási rendszerről, érti és átlátja a rendszer fő logikai összefüggéseit, kapcsolódását más rendszerekhez, esetleg vett már részt rendszer bevezetési projektekben is. Motiváló számára, hogy csapatvezetőként részese lehet egy komplex folyamatokkal működő cég vállalatirányítási rendszerének fejlesztéseiben és elsősorban üzemeltetésében. Szívesen és jól kommunikál a felhasználókkal, a key userekkel és a külső tanácsadókkal, megérti és képes pontosan specifikálni az igényeket. Tud projektekben gondolkodni, személyiségben pedig határozott és rendelkezik vezetői képességekkel.

Feladatok:

  • SAP szakértői-üzemeltetői csapat vezetése
  • SAP rendszer napi (éles) üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása, összefogása (elsősorban FI, CO, MM, SD modulok vonatkozásában)
  • A cég egyéb kereskedelmi rendszereinek megismerése, üzemeltetése, a kereskedelmi rendszerekhez kapcsolódó üzleti és szervezési feladatok ellátása
  • Üzleti folyamatok felmérése, kisebb fejlesztések koordinációja, specifikációk kidolgozása és tesztelése, fejlesztési státuszok kezelése
  • Az alkalmazási rendszerek felhasználóinak folyamatos támogatása, segítségnyújtás a rendszerrel kapcsolatban felmerülő problémák és kérdések kezelésében
  • Kapcsolattartás a key userekkel, a szoftver beszállítókkal, és a külső tanácsadókkal
  • Szakterületek közötti információáramlás biztosítása, hatékony belső kommunikáció elősegítése
  • Migrációs és átállási feladatok szervezése, végrehajtása
  • Szükséges dokumentációk elkészítése (folyamat, alkalmazás beállítások, specifikáció, tesztlap, programdokumentáció)
  • Jogosultsági javaslattétel
  • Kapcsolódó IT projektekben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Informatikai vagy gazdasági területen szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete szakértői szinten (SAP ismeret elengedhetetlen! elsősorban a logisztikai terület vonatkozásában)
  • Hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat (például ERP szakértő, tanácsadó/belső SAP támogató)
  • Vezetői tapasztalat és/vagy erős vezetői affinitás
  • Adatbázis-kezelésben való jártasság
  • Magas szintű rendszerszemlélet
  • Határozott személyiség, vezetői affinitás
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • SAP FI, CO, MM, SD modulokban való magas szintű jártasság
  • SAP WM-ben szerzett tapasztalat
  • SAP bevezetési projektben szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi vállalatnál szerzett tapasztalat, kereskedelmi folyamatok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes pozíció
  • Korszerű munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Rendszerüzemeltető
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Veszprém, Pápai út 36.

Fényképes önéletrajzát várjuk.