Mintegy 40 iparágat képviselő, több ezer ügyfelünk számára szállítunk a szoftverfejlesztés területén magas hozzáadott értékkel megoldásokat. Változatos projektjeinken a legújabb technológiákkal és megközelítéssel dolgozunk nemzetközi és helyi csapatokban.
Bővülő budapesti csapatunkba keresünk munkatársakat

SAP tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

  • Részvétel SAP bevezetési projektekben: új megoldások tervezése és kialakítása vagy meglévő megoldások továbbfejlesztése, kiterjesztése
  • Ügyféligények felmérése és elemzése, blueprintek készítése
  • Modulok konfigurálása, elkészült megoldások tesztelése és dokumentálása
  • ABAP fejlesztők számára specifikálás, tapasztalattól függően fejlesztés koordinálása
  • Meglévő ügyfeleinkkel az üzleti kapcsolatok ápolása, ügyfélelégedettség biztosítása a projekteken
  • Tapasztalattól függően junior kollégák irányítása, mentorálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Implementációs, konfigurációs tapasztalat az alábbi modulok valamelyikében: MM/SD
  • SAP integráció, rollout vagy upgrade projektekben szerzett tapasztalat
  • Valamely nagyobb szektor (pénzügy, telekommunikáció, termelő, energia, gyógyszeripar, stb…) üzleti folyamatainak ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Európán belüli utazási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ABAP fejlesztési ismeretek (kód olvasás szintjén)
  • Implementációs projektek életciklusának end-to-end ismerete
  • Német nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gomb segítségével lehet elküldeni.