SAP támogató

Szeretnél a világ egyik legelterjedtebb és legsikeresebb ERP rendszerével dolgozni?
Egy kiemelt partnerünk budapesti irodájába keresünk

pályakezdő és pár év tapasztalattal rendelkező

szakembereket

A vállalaton belül az SAP egy olyan stratégiai fontosságú rendszer, amely lefedi a legfontosabb üzleti folyamatokat. Így az SAP támogató és fejlesztési csapat számos üzleti modullal dolgozik, beleértve a pénzügyi, logisztikai, értékesítési területeket, illetve a technikai oldalt, azaz az ABAP fejlesztést és az SAP Basis-t is. Mindezt az Agile módszertan keretében.

Téged keresünk, ha rendelkezel a lentiekkel:
  • Teljesen befejezett felsőfokú IT vagy műszaki/mérnöki tanulmányok (B.Sc vagy M.Sc)
  • Pályakezdő vagy maximum 3-4 év tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Jó kommunikációs képességek
  • Ambíció, eredményorientáltság

Feladataid a lenti területeken lesznek majd:

  • Új SAP funkciók, változtatások bevezetése esetén, napi szinten részvétel az incidens menedzsmentben
  • Az incidens menedzsment mellett a változás menedzsment, probléma / teljesítmény menedzsment támogatása, együttműködve mind a felhasználókkal, mind a technikai kollégákkal
  • Migrációban való részvétel, upgrade-ek, karbantartások, probléma megoldások, hibakeresés koordinációja
  • Rendszer integritás, elérhetőség és kontrollok karbantartása
  • SAP teljesítmény problémákkal kapcsolatos hibakeresés
  • Erős SAP biztonsági és kontroll gyakorlatok bevezetése, karbantartása
  • Vészhelyzetre (Disaster Recovery) vonatkozó folyamatok koordinálása
  • Napi szintű kapcsolattartás globálisan a technikai csapatokkal

Amivel Te leszel gazdagabb:
  • Átfogó betanítás, folyamatos szakmai és egyéb képzési lehetőség
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Továbbtanulás, idegennyelv fejlesztés támogatása
  • Cafeteria juttatások
  • Rugalmas munkavégzési lehetőségek
  • Szakmai fejlődés, akár horizontálisan, akár vertikálisan

Ha megfelelsz az elvárásoknak, és tetszik a lehetőség, jelentkezz online (egy rövid regisztrációval) weboldalunkon.

Munkavégzés helye / Location:

Budapest