Tehetség, kreativitás és újító szellem – a Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy! Megbízhatóságunk kulcsa a több mint 140 éves siker és a széleskörű szaktudás mellett, Te vagy. Együtt világszerte a leginnovatívabb megoldásokat nyújthatjuk a mobilitás minden területén. Nemzetközi csapatunk közel 60 ország több mint 245 000 munkavállalóját foglalja magába. Éld át a kreativitás szabadságát és hozzuk együtt mozgásba a jövőt!

A jövőt közösen alakítjuk, legyél részese Te is!

Csatlakozz Te is a tömlő logisztikai csapatához!

SAP specialista

Főbb feladatok, munkák:

  • Darabjegyzékek készítése, ellenőrzése dokumentáció alapján
  • Művelet tervek készítése, ellenőrzése
  • Törzslapok készítése, jóváhagyása
  • Készletek ellenőrzése, beépülő anyagok frissítése
  • Havi zárás segítése, követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Rátermettség, csapatmunka
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Jó monotonitás tűrés
  • MS office, általános SAP ismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Hasonló munka / Irodai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Munkavégzés helye:

Szeged

Tedd meg az első lépést és jelentkezz most az oldalon keresztül!