Cégünk, az Office Shoes üzletlánc ~150 üzlettel Közép-Kelet Európa egyik piacvezető külföldi (divatcipő) kiskereskedelmi hálózata. SAP csapatunk bővítéséhez keresünk nagytarcsai központunkba munkatársat, budapesti betanulással, teljes munkaidőben

SAP munkatárs

pozícióba.

Feladatok:

  • 7 ország felhasználóinak szakmai támogatása
  • Hibaelhárítás - SAP rendszert érintő igények és problémák kezelése és megoldása
  • Részvétel SAP fejlesztési projektekben
  • Részvétel oktatási anyagok elkészítésében, tréningek kivitelezésében
  • Közreműködés elkészült fejlesztések tesztelésében
  • Együttműködés társosztályokkal

Elvárások:

  • 1-3 év tapasztalat SAP vállalat irányítási rendszerrel (pl. felhasználói támogatás területén / SAP key user pozíció)
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Ügyfél-orientáltság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nyitott, közreműködő, csapatjátékos hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • SD, MM, FI modulok ismerete

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, stabil vállalati háttér
  • Nyitott, együttműködő SAP csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

    Munkavégzés helye: Nagytarcsa
    Betanulás: Budapest III. kerület

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa

önéletrajz küldésével.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.