HM EI Zrt. (Székhelye: Budapest) munkatársat keres

SAP MM tanácsadó

munkakörbe, határozatlan időre, napi 8 órában

Feladatok:

  • SAP MM rendszerek üzemeltetési, üzemeltetés támogatási, customizing feladatainak irányítása, végrehajtása;
  • Konzultáció útján az ügyfél igényeinek dokumentálása, specifikálása;
  • Követelmény specifikációk elkészítésének támogatása;
  • Fejlesztők részére funkcionális specifikációk készítése;
  • A rendszerből lekérdezések, riportok, státuszok készítése;
  • Folyamatokban résztvevő munkacsoport (fejlesztők, tanácsadók, támogatók) munkájának összefogása, irányítása, részükre szakmai iránymutatás megfogalmazása;
  • Az elkészült fejlesztések tesztelésének támogatása, végzése;
  • Új rendszer-funkcionalitás átadása éles használatra, a bevezetés utáni időszak kiemelt támogatása;
  • Kapcsolattartás az üzleti és az IT területekkel, a Help Desk által továbbított hibák elemzése, értékelése, javítása;
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a SAP alapú rendszerek más modulgazdáival, az MM szakterületek vezetőivel, munkatársaival.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy informatikai);
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat SAP MM rendszerek használata, üzemeltetése vonatkozásában,
  • Excel és Word felhasználói szintű ismerete;
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Terhelhetőség, jó kommunikációs készség;
  • Döntően irodai munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Egyéb SAP modul (FI, CO, WMS) jártasság;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • biztos munkahelyi háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • változatos munkakörülmények,
  • béren kívüli juttatás,
  • mobiltelefon,
  • folyamatos képzés.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy jelentkezésének elküldése előtt olvassa el az álláspályázatra jelentkezőknek szóló Adatkezelési tájékoztatót a HM EI Zrt weboldalán.

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.