SAP MM key user (határozott időre)

E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.

Pécs, Budapest

E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft. | Határozott idejű | Teljes munkaidős

SAP MM és egyéb kapcsolódó rendszerek key user-i támogatására keresünk kollégát 2 éves határozott idejű szerződéssel az alábbi pozíciób

Feladatok

  • SAP MM törzsadatok karbantartása
  • Beérkező hibabejelentések kezelése, hibák feltárása, javítás és továbbítása
  • Felhasználók támogatása, oktatási anyagok készítése, lefordítása, oktatások megtartása
  • Logisztikai lekérdezések, riportok készítése, adatszolgáltatás
  • Fejlesztések és javítások kezdeményezése, véleményezése, tesztelése
  • Együttműködés a többi modulgazdával és kapcsolódó osztályokkal
  • Kapcsolattartás a hazai és külföldi IT szakterülettel
  • Részvétel hazai és nemzetközi projektekben
  • Egyéb beszerzéshez kapcsolódó rendszerek kulcsfelhasználói támogatása

Elvárások

  • Egyetemi / főiskolai végzettség gazdasági, műszaki vagy IT területen
  • Hasonló munkakörben szerzett 3-5 év tapasztalat előny
  • MS Office programcsomag magas felhasználói szintű ismerete (különösen Excel)
  • Magas szintű SAP felhasználói ismeret előny
  • SAP MM modul kulcsfelhasználói szintű ismerete és használata előny
  • Középfokú angol nyelvtudás

Fentieken túl az ideális jelölt:

  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel, nem okoz gondot mások előtt szerepelni
  • Jól szervezed a napi munkád, képes vagy a hozzád tartozó ügyekben döntéseket hozni
  • Tudsz a napi feladatok mellett projektekben is dolgozni
  • Magas szintű elemzési készséggel rendelkezel
  • Szeretsz megismerni új folyamatokat, és az azokhoz kapcsolódó informatikai megoldásokat, rendszereket

Amit kínálunk

  • Éves bruttó 477.572 Ft cafeteria keret
  • Bónusz - elérhető az éves alapbér 15 %-a
  • Csoportos élet- és baleset biztosítás
  • Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
  • Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség
  • Céges mobiltelefon korlátlan belföldi magánhasználatra

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.