A Kometa 99 Zrt. a magyar élelmiszeripar sikeres, dinamikusan fejlődő nagyvállalata keres

SAP-kulcsfelhasználót- a beszerzés területére

Feladatok:

  • adat és információ gyűjtés a beszerzési terület számára
  • adatok feldolgozása és analizálása
  • adatok rögzítése az SAP rendszerben
  • adatok és jelentések készítése a beszerzési terület munkatársainak
  • koordináció a beszerzési terület és a kapcsolódó területek között
  • SAP folyamatok optimalizálása
  • SAP támogatás és tréning a terület kollégái számára

Elvárások:

  • SAP magas szintű felhasználói ismeretek
  • microsoft excel magas szintű felhasználói ismeretek
  • analitikus gondolkodás
  • proaktív munkavégzés
  • kommunikatív és segítőkész személyiség
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil nagyvállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kaposvár, 7400 Pécsi utca 67-69..

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, „SAP- Beszerzés” jeligével az alábbi postai vagy e-mail címre várjuk:
Kometa 99 Zrt.
Humán Erőforrás – Munkaügyi Osztály
7400 Kaposvár Pécsi utca 67-69.