A Kometa 99 Zrt. a magyar élelmiszeripar sikeres, dinamikusan fejlődő nagyvállalata keres

SAP Konzulens /Fejlesztő

kollégát kaposvári székhelyére.

Feladatok:

  • Aktív közreműködés az SAP jelenlegi megoldásainak továbbfejlesztésében; Az R/3-as SAP rendszer jelenleg használt moduljai az alábbiak: MM, SD, FI, CO, PP, BW.
  • aktív közreműködés új SAP megoldások implementálásában; különös tekintettel egy iparág specifikus termelésirányítási rendszer tervezett bevezetésére.
  • egyedi, kisebb belső fejlesztések végrehajtása
  • meglévő, illetve bevezetendő rendszerek kapcsán a szükséges specifikációk megértése, pontosítása, rendszertervek elkészítésében való közreműködés;
  • közreműködés a specifikációk, rendszertervek, fejlesztési dokumentációk, oktató anyagok, illetve felhasználói kézikönyvek elkészítésében;
  • külső partner által készített specifikációs és egyéb dokumentumok szakértői véleményezése / minőségbiztosítása;
  • tesztelések elvégzése, koordinálása és szakértői támogatása;
  • rendszerek üzemeltetésének támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • fejlesztői/customizációs képességek az SAP moduljaiban;
  • probléma megoldás és megelőzés, stratégiai gondolkodás, önálló döntés hozatal;
  • min. középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • ABAP programozói képességek;
  • Munkatapasztalat termelő cégnél
  • SAP üzemeltetési tapasztalat;
  • SAP modul, ABAP certificate
  • új fejlesztési technológiák/trendek ismerete.

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkahely;
  • képzési és fejlődési lehetőség;
  • elkötelezett, támogató csapat;
  • magas szakmai színvonalú munkavégzés;
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil nagyvállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kaposvár, 7400 Pécsi utca 67-69..

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, „SAP konzulens” jeligével az alábbi postai vagy e-mail címre várjuk:
Kometa 99 Zrt.
Humán Erőforrás – Munkaügyi Osztály
7400 Kaposvár Pécsi utca 67-69.