Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A thyssenkrupp konszern 156 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 43 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás, a liftgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

SAP key user (Logisztikai terület) - Steering

thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft., Jászfényszaru

A kormányrendszerek területén technológiavezető thyssenkrupp cégcsoport az autóipar meghatározó innovatív partnere. Világszerte 16 telephelyen dolgozunk olyan modern technológiai megoldások fejlesztésén, amelyekkel biztonságossá tesszük a járművek közlekedését. Budapesten az elektromos kormányrendszerek elektronikai és szoftverfejlesztési kompetenciaközpontja, Győrben pedig egy összeszerelő üzem található. A cégcsoport új beruházásaként Jászfényszarun létesül egy új gyártóegység, mely elektromechanikus kormányrendszerek gyártását és vezérműtengelyek összeszerelését látja el. Munkatársainkat a dinamika, az innovációs kedv, valamint az autók iránti szenvedély köti össze.

Feladatok:

  • Professzionális SAP támogatás a felhasználók részére
  • A cégcsoport logisztikai és gyártási folyamatainak támogatása IT projektek keretein belül
  • Új folyamatok és funkciók integrálása meglevő SAP- és nem SAP rendszerekbe a német SAP csapat támogatásával
  • Felhasználó oktatások koncepciójának kidolgozása, előkészítése és oktatások kivitelezése
  • SAP rendszerhasználat biztosítása, problémamegoldás, 1st level support

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai képesítés, esetleg hasonló főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Minimum 2 éves tapasztalat SAP támogatásban
  • Részvétel SAP projektekben
  • SAP logisztikai modulok (PP, SD, MM, WM) magas szintű ismerete
  • Logisztikai és gyártási folyamatok szakmai ismerete, különös tekintettel a sorozatgyártásra és Handling Unit menedzsmentre
  • Utazási hajlandóság
  • Minimum középfokú angolnyelv-tudás

Személyiség:

  • Önállóság, határozottság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Logikus gondolkodás
  • Csapatmunkára termettség
  • Pontosság

Ajánlatunk:

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, ha érdekes feladatokra vágysz és jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, akkor érdemes hozzánk jelentkezni. Dinamikusan növekvő vállalatunknál megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. A budapesti központ a tudásnak és elhivatott munkatársainak köszönheti sikerét. Ha részese szeretnél lenni ennek a sikernek, látogasd meg a vállalat weboldalát, és küldd el angol, illetve magyar nyelvű önéletrajzod.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, ÉS VEZESD KARRIERED ÚJ UTAKRA!

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.
1113 Budapest, Daróci út 1-3., | Tel.: +36 1 505-9159 | Fax: +36 1 505-9101 | www.thyssenkrupp-presta.hu

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: SAP key user (Logisztikai terület) - Steering
  • Rövid pozíció név: Sap tanácsadó
  • Hirdető cég: THYSSENKRUPP COMPONENTS TECHNOLOGY
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Város: Jászfényszaru
  • Feladatok: Professzionális SAP támogatás a felhasználók részére A cégcsoport logisztikai és gyártási folyamatainak támogatása IT projektek keretein belül Új folyamatok és funkciók integrálása meglevő SAP- és nem SAP rendszerekbe a német SAP csapat támogatásával Felhasználó oktatások koncepciójának kidolgozása, előkészítése és oktatások kivitelezése SAP rendszerhasználat biztosítása, problémamegoldás, 1st level support
  • Elvárások: Felsőfokú gazdasági vagy informatikai képesítés, esetleg hasonló főiskolai vagy egyetemi végzettség Minimum 2 éves tapasztalat SAP támogatásban Részvétel SAP projektekben SAP logisztikai modulok (PP, SD, MM, WM) magas szintű ismerete Logisztikai és gyártási folyamatok szakmai ismerete, különös tekintettel a sorozatgyártásra és Handling Unit menedzsmentre Utazási hajlandóság Minimum középfokú angolnyelv-tudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-23
  • Lejárati dátum: 2018-05-07
Állás, munka még: THYSSENKRUPP COMPONENTS TECHNOLOGY >