SAP Key user

Berner Kft.

Budapest

A Berner vállalatcsoport (több, mint 8.000 munkatárssal és 1 milliárd Euró forgalommal) az egyik vezető európai direktértékesítő a járműipar, szakipar valamint az ipar professzionális felhasználói számára rezsianyagok és szerszámok területén.

munkatársat keresünk budapesti központunkba,

Feladatok:

  • SAP SD key user feladatok ellátása: terület támogatása, funkciók bevezetése és működtetése
  • hibák felmérése, dokumentálása és a javítás nyomonkövetése
  • kapcsolattartás a nemzetközi key userekkel és fejlesztőkkel
  • felhasználói oktatás lebonyolítása szükség szerint
  • kapcsolattartás a társosztályokkal SAP folyamatokat érintően
  • S/4 HANA bevezetésének támogatása

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • SAP R3 rendszerben szerzett gyakorlat
  • SD modul ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office-ismeretek
  • Jó analitikus gondolkodás
  • Proaktivitás és precíz munkavégzés
  • Csapatszellem, kreativitás, megbízhatóság, fejlődési készség.

Előny:

  • Hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat
  • Német nyelv ismerete
  • S/4 HANA rendszerben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

Főállású munkaviszony egy dinamikusan fejlődő, stabil vállalatnál, ahol alapbér, éves prémium, valamint Cafeteria rendszer és egy fiatalos, támogató munkakörnyezet vár!

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest

Várjuk fizetési igénnyel ellátott fényképes szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Berner Kft.
Budapest