Randstad Hungary Kft.

Főként magyar nagyvállalatoknál, banki és közüzemi partnereknél lévő SAP bevezetésekhez keres ügyfelünk SAP tanácsadókat és fejlesztőket a legkülönbözőbb projektekre - legyen az munkavállalói vagy alvállalkozói jogviszony!

Íme a részletek ▼▼▼

SAP HR Tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

- SAP HR/HCM rendszerek full-cycle bevezetése, különböző ügyfélprojekteken való aktív részvétel

- SAP HCM implementációs folyamatok levezetése, ügyféligények feltérképezése, módosítási javaslatok tétele, business blueprint elkészítése

- End-to-end implementációs, konfigurációs folyamatok kezelése, folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, projektcsapat tagjaival, fejlesztőkkel

- Koncepció- és teszttervezés, UAT, change management folyamatok kezelése

- Go-live support, hypercare levezetése, post-implementation támogató folyamatok intézése ügyféligény szerint

- Személyre szabott alkalmazások, design supportja, adhoc technikai problémák megoldása, troubleshooting

Az álláshoz tartozó elvárások:

- 3-5 éves SAP tanácsadói tapasztalat SAP HCM / HR rendszerek területén, SuccessFactors háttér nagy előnynek számít

- Stabil szakmai ismeretek, legalább 2 end-to-end, levezetett projektben való aktív részvétel, erős projektháttér, projektcsapatban szerzett SAP tapasztalat

- Átfogó integrációs háttértudás, modulok közötti kapcsolódási pontok széleskörű ismerete

- Középfokú angol nyelvtudás

- Önállóság, proaktivitás, ügyfélorientált gondolkodás

Amit kínálunk:

- Lehetőség egyaránt munkavállalói és alvállalkozói státuszra

- Egyéni bónuszrendszer kialaktíása

- Home office, rugalmas munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.