Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi, IT tanácsadó partnerünk részére keresünk munkatársat

SAP FEJLESZTŐ

(13-9040)

pozícióba.

Feladat:

  • Az ügyfél igényihez legjobban illeszkedő megoldási javaslat elkészítése,
  • A produkcióba-vétel és az alkalmazás-menedzsment támogatása,
  • Probléma- és teljesítmény-elemzés,
  • Szoros együttműködés a projektcsapat helyszínen dolgozó kollégáival,
  • Különböző SAP modulok fejlesztése,
  • Összetett adatbázistervek és adatfeldolgozás-koncepciók megalkotása,
  • Fejlesztési folyamatok és fejlesztőcsapatok irányítása, tesztmenedzsment.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • SAP ABAP fejlesztésben tapasztalat,
  • Modul specifikus tudás a következő modulok valamelyikében: BO, BW/HANA, UI5, CRM WebUI, FS-CD,
  • Aktív német vagy angol nyelvtudás,
  • Utazásra való hajlandóság előny.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget,
  • Modern munkakörnyezet,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb információ az állásról:

  • A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-9040”-es referenciaszám feltüntetésével a „Jelentkezem” gombon keresztül.