Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A pécsi székhelyű Hauni Hungaria közel 1000 magasan képzett dolgozójával széleskörű szolgáltatásokat nyújt a berendezés- és gépgyártás területén. A vállalat tevékenysége a konstrukciótól a forgácsoláson, lemezmegmunkáláson, szerkezeti egységek és gépek összeszerelésén keresztül egészen a komplett gépek és berendezések fejlesztéséig terjednek. A vállalat a nemzetközi Körber-csoport második legnagyobb telephelye a világon.

SAP fejlesztő

Referenciaszám: V1505

Feladatok:

    • különféle SAP fejlesztések végrehajtása, tesztelése a definiált rendszertervek alapján
    • esetleges problémák felderítése, elhárítása
    • kapcsolattartás a Hauni megfelelő szakterületeinek dolgozóival
    • részvétel közös projektekben a projekttervek alapján

Elvárások:

    • informatikai felsőfokú végzettség
    • fejlesztői tapasztalat vagy nagyfokú fejlesztői érdeklődés
    • tárgyalóképes angol nyelvismeret
    • tárgyalóképes német nyelvismeret
    • projektmunka
    • jó kommunikációs készség
    • önállóság

Előny:

    • SAP PP, PS, MM, esetleg SD modulok ismerete
    • ABAP programozói ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pécs

A fényképes önéletrajzokat a referenciaszám feltüntetésével alábbi elérhetőségen várjuk vagy a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Hauni Hungaria Gépgyártó Kft.
Személyzeti osztály
Tel.: (72) 567-945

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: HAUNI Hungária Gépgyártó Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: SAP fejlesztő
  • Rövid pozíció név: Sap fejlesztő
  • Hirdető cég: HAUNI Hungária Gépgyártó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Pécs
  • Feladatok: különféle SAP fejlesztések végrehajtása, tesztelése a definiált rendszertervek alapján esetleges problémák felderítése, elhárítása kapcsolattartás a Hauni megfelelő szakterületeinek dolgozóival részvétel közös projektekben a projekttervek alapján
  • Elvárások: informatikai felsőfokú végzettség fejlesztői tapasztalat vagy nagyfokú fejlesztői érdeklődés tárgyalóképes angol nyelvismeret tárgyalóképes német nyelvismeret projektmunka jó kommunikációs készség önállóság
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.17
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1