Szeretnél az IT Services Hungary-nél, Magyarország legnagyobb ICT vállalatánál dolgozni, és szereztél már gyakorlatot az SAP-val kapcsolatban? Jól szót értesz az ügyfelekkel? Ha igen, ez a lehetőség Rád vár!

SAP FEJLESZTŐ – BUDAPEST

Miért jó döntés ez számodra?

  • Dinamikusan fejlődő, külföldi háttérrel rendelkező vállalatnál dolgozhatsz
  • Lehetőséged lesz angol nyelvtudásod aktív használatára
  • Kiemelkedő tudású kollégáktól tanulhatsz

Mik lesznek a feladataid?

  • SAP ERP-rendszerek és S/4 HANA területen történő technikai és stratégiai tanácsadás az ügyfeleink számára
  • Követelmény- és megvalósíthatósági elemzések készítése
  • Ajánlatkalkulációk és prezentációk készítése az ügyfelek részére
  • Modern architektúra-megoldások fejlesztés, koncepciójának és designjának megalkotása
  • Projektmenedzsment

Mit várunk Tőled?

  • SAP tanácsadóként, SAP fejlesztőként/architektként vagy SAP projektvezetőként/menedzserként szerzett gyakorlatot
  • SAP ERP-rendszerekben és S/4 HANA-ban szerzett alapos tapasztalatot
  • Valamely technológia ismeretét a következők közül: FI/CO, SD, MM, PM, PS, EWM, MDM, PP, GRC és PLM
  • Tapasztalat agilis projektmenedzsmentben
  • Erős kommunikációs készséget (kollégákkal, ügyfelekkel és topmenedzsmenttel)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudást

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest