SAP fejlesztő (Budapest)

Mi lenne a Te feladatod?

  • Adattárház-rendszerekkel kapcsolatos összetett egyedi vevői igények elemzése
  • ETL-szakaszok megvalósítása az adatbázis-programozást is beleértve
  • A produkcióba-vétel és az alkalmazás-menedzsment támogatása
  • Probléma- és teljesítmény-elemzés
  • Szoros együttműködés a projektcsapat helyszínen dolgozó kollégáival
  • Részvétel Near- és Offshore együttműködési modellek felépítésében
  • Új SAP BW/ BI-témák bedolgozása és fejlesztése
  • Összetett adatbázistervek és adatfeldolgozás-koncepciók megalkotása
  • Fejlesztési folyamatok és fejlesztőcsapatok irányítása, tesztmenedzsment

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Nagyon jó SAP-BW ismeretek és tapasztalat, különösképpen tervezés, reporting (BEx Query Designer és Analysis for Office), adatmodellezés, ABAP-fejlesztés, folyamatláncok, tesztmenedzsment, adatkinyerés forrásrendszerekből (Extractor)
  • Folyékony német nyelvtudás
  • FI/CO mint forrásrendszer ismerete
  • Szoftver- és szolgáltatásfejlesztési módszerek ismerete (pl. ITIL, PM-Boko, SE-Book)
  • Előnyök:
  • Jegykezelés az SAP Solution Manager-ben (incidens, probléma és változásmenedzsment)
  • BI folyamat-modellekben szerzett tapasztalat
  • SAP BW képesítés, SAP HANA
  • Oracle adatbázis- és SAP BO - BW 7.x integrációs ismeretek
  • Angol nyelvtudás

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Budapest_ Mill Park

Jelentkezésedet akkor tudod véglegesíteni,
ha regisztrálsz az ITSH oldalán.