BauApp Kft.
  • A BauApp egy dinamikusan növekvő magyar startup, mely építőipari cégeknek készít dobozos mobil megoldásokat. Célja, hogy digitalizálja a papíralapú munkafolyamatokat. Magyarország vezető építőipari cégei, mint a WHB, a KÉSZ Holding, a Futureal, a DVM Group, Metrodom már a BauApp-et használják.
  • SAP fejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      • SAP ERP alkalmazások továbbfejlesztése ill. testreszabása hazai és nemzetközi projektek során
      • Meglévő SAP alkalmazások 3rd party rendszerekhez integrálása (webservice, RFC)
      • Üzleti elvárások megértése és technikai specifikáció elkészítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum 3 év ABAP fejlesztési tapasztalat
      • SAP ERP modulok alapos ismerete
      • Rendszerintegrációs tapasztalat
      • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség
      • Minimum B2, aktív angol nyelvtudás
      • Rugalmasság és önálló munkavégzés
      • Előny: agilis környezetben szerzett tapasztalat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Agilis környezetben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Pozitív töltetű fiatalos csapat
      • Csocsó minden irodában
      • Kávé minden mennyiségben
      • Heti 40 órás bejelentett fix jövedelem
      • Kulturált, otthonos munkakörnyezet
      • Csapatépítő programok
      • Rugalmas időbeosztás

    Egyéb információ:

      • Munkavégzés helye: Budapest vagy Miskolc

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Vállalatirányítási rendszer, SAP
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1065 Budapest

    Jelentkezési határidő:

    2019. 08. 22.

    CV