SAP üzemeltetéssel foglalkozó, vezető német informatikai szolgáltató partnercégünk keresi legújabb kollégáját az alábbi pozícióra:

SAP Consultant

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Kimagasló alapbér
  • Éves, teljesítményalapú fizetésemelés
  • 100% home office lehetőség vírushelyzettől függetlenül
  • Rugalmas munkaidő a munka és magánélet összeegyeztetése érdekében
  • Egyéni képzési lehetőségek és változatos feladatok
  • Céges telefon és laptop
  • Kis létszámú, támogató csapat
  • Vonzó és modern munkakörnyezet
  • Multinacionális környezet

Amik a feladataid lennének:

  • Stratégiák és folyamatok fejlesztése és optimalizálása az SAP HCM területén
  • Folyamat-tanácsadás az SAP HCM-ben vagy az SAP HCM Suite részeiben
  • A modul felelőssége, valamint ezen tanácsok és támogatások az SAP rendszer megvalósításával
  • Testreszabás és támogatás új bevezetésekhez vagy meglévő alkalmazásokhoz
  • Dialog programozás és tranzakció fejlesztés
  • Interfészek fejlesztése a meglévő informatikai rendszerek és az SAP rendszerek között
  • Képernyők, űrlapok és jelentések karbantartása
  • Támogatás és tanácsadás ügyfeleinknek a fejlesztői szempontok szerint a kiadás módosításával, áttéréssel és az AMS normál működésébe való áttéréssel
  • A meglévő alkalmazások támogatása, valamint az új bevezetések és változtatások fejlesztése
  • Kisebb projektek független megvalósítása és nagyobb projektekben való részvétel
  • A folyamat és a műszaki ismeretek átadása a csapat számára

Amikre szükségünk van:

  • Erős angol és német nyelvtudás (B2-C1)
  • SAP HCM ismerete
  • SAP HCM PY, PT modulok és egyéb HR menedzsment modulok ismerete (PA, OM, PE)
  • SAP bővítési lehetőségeinek ismerete (Badi, Enhancement, Customer functions)
  • ABAP-OO ismeretek és tapasztalat a Fiori alkalmazások fejlesztésében
  • SAP interface területek: köteleglt bevitel, webszolgáltatás, BAPI és RFC

Előny lehet a számodra:

  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: távmunka

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.