Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

SAP Consultant (FI/CO) (Budapest)

Mi lenne a Te feladatod?

  • Ticket Dispatching
  • A ticketfeldolgozások monitorozása
  • Incident-, Problem- és Changemanagement támogatása
  • Rollout- és Alkalmazásmenedzsment támogatása
  • Szoros együttműködés az onsite projektcsapattal

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Felsőfokú végezttség
  • Magabiztos angol és német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Minimum 3 éves releváns tapasztalat FI/CO területen
  • Analitikus képesség
  • Gyors feladatmegoldás
  • Utazási hajlandóság
  • Erkölcsi bizonyítvány

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Budapest_Mill Park

Jelentkezésedet akkor tudod véglegesíteni,
ha regisztrálsz az ITSH oldalán.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: SAP Consultant (FI/CO) (Budapest)
  • Hirdető cég: IT Services Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Ticket Dispatching A ticketfeldolgozások monitorozása Incident-, Problem- és Changemanagement támogatása Rollout- és Alkalmazásmenedzsment támogatása Szoros együttműködés az onsite projektcsapattal
  • Elvárások: Felsőfokú végezttség Magabiztos angol és német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt) Minimum 3 éves releváns tapasztalat FI/CO területen Analitikus képesség Gyors feladatmegoldás Utazási hajlandóság Erkölcsi bizonyítvány
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-21
  • Lejárati dátum: 2018-06-11
Állás, munka még: IT Services Hungary Kft.>